Realizowana w Białymstoku Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to nowa alternatywa dla liposukcji. Jest to nieinwazyjny zabieg, który wykorzystuje technologię ultradźwiękową do rozbijania komórek tłuszczowych, które są następnie usuwane z organizmu naturalnymi drogami.
Zabieg może być stosowany do usuwania zarówno tłuszczu podskórnego, jak i głębokich złogów tłuszczu trzewnego, które często są trudne do usunięcia tradycyjnymi metodami, takimi jak liposukcja.

Zalety lipolizy iniekcyjnej

Lipoliza to proces rozkładania komórek tłuszczowych w celu uwolnienia zmagazynowanej w nich energii. Lipoliza iniekcyjna to technika, którą można wykorzystać do redukcji tkanki tłuszczowej w określonych obszarach, takich jak biodra, uda i brzuch. Lipolizę iniekcyjną można wykonać poprzez wstrzyknięcie mieszanki witamin, kofeiny i lipidów w docelowy obszar ciała. Lipidy to substancje, które naturalnie występują w organizmie i znajdują się w żywności, takich jak oleje i tłuszcze. Lipoliza iniekcyjna jest również znana jako „wstrzykiwanie tłuszczu”. Jest to zabieg, który wykorzystuje igłę i strzykawkę do wstrzykiwania środka do organizmu. Zabieg lipolizy iniekcyjnej można wykonać w okolicy brzucha, ud lub ramion. W Białymstoku lipolizę iniekcyjną można wykonać w gabinecie dr. stawowska.

	lipoliza iniekcyjna Białystok

Lipoliza to sprawdzona metoda

Pomysł wstrzykiwania tłuszczu do organizmu nie jest nowy. W starożytności niektórzy ludzie wstrzykiwali sobie pośladki tłuszczem zwierzęcym, aby były pełniejsze. Jednak do niedawna lipoliza iniekcyjna nie była powszechnie stosowana. Lipoliza iniekcyjna to rodzaj redukcji tkanki tłuszczowej, który można osiągnąć poprzez wstrzyknięcie kombinacji kwasu hialuronowego i kolagenu do tkanki podskórnej. Jest to minimalnie inwazyjny zabieg, który okazał się bezpieczny i skuteczny w wielu różnych zabiegach estetycznych.

Lipoliza iniekcyjna znajduje zastosowanie w wielu zabiegach estetycznych, w tym:

  • Powiększeniu piersi
  • Powiększaniu pośladków
  • Podnoszeniu skóry szyi